Jak jsem již psal, navrhoval jsem v "dávné" minulosti stavbu pro kamaráda Vencu, který jí postupně realizuje. Na této stránce si můžete přečíst o jeho snažení a postupně budeme i nadále stavbu sledovat. Michal

A JE TO NA KOLECH!!!

Tak nevím jestli je to slavit, ale jistě je co stavit... budu vám stručně vyprávět svůj příběh:
Před několika lety jsem koupil šlupku zvanou 1100 GSX-R od jednoho frajera od Znojma byla to moje první veliká mašina a tak jsem ji hned zatáh do sklepa a začal upravovat abych po zimě vyjel, to byl rok co sezona začala už v dubnu a já vyjel v červnu. Po ujetí prvích kilometrů jsem zjistil, že kup nebyl tím nejlepším a že jsem měl raději prachy vyklopit do kanálu, ale co naplat, motor byl olejnička, což jsem poznal po zastavení na světlech. Náhle mne totiž zahltil dým z motoru, kterej byl komplet poblitej olejem, následoval servis a dalších 6000 kaček fuč. Ale po zásahu odborníka jsem na tom stroji zažil dvě krásný sezóny, jezdím málo, ale radost mám obrovskou.
K tý nepovedený rejži jsem si pořídil VN 1500 na ktery jsem 2 roky lítal a úplně v pohodě. GSR zatím stálo v rohu garaže, snad i proto, že by se težko našel takovej blázen jako já, aby si to koupil. Proto jsem se rozhodl, že se pustím do totální stavby a z GSX R použiji, co se dá. Moc mi v tom pomohl Michal, za co mu vděčím, protože celou mašinu nakreslil a poradil co a jak. Další obrovský dík patří do Homole, kde s Jirkou travím víkendy a společně makáme na stroji takže díky Homole Hamasakr Choppers.
Tak jsem teda začal schánět díly, koupil springrovku, zadní kolo a tak, Michal mi vše trpělivě překreslil a nastal den, kdy se začali řezat trubky vařit brousit a vymýšlet, momentálně jsem asi na půl cesty, ale mašina už je na kolech a já mám obrovskou radost, že se daří. Pevně doufám, že příští rok budu lítat na tomto stroji kolem komína (zatím kolem Homole).
Někdy si říkám, že jsem hovado a že cpu prachy do takovýho stroje, že jsem tam měl sehnat večkovej motor, a tak, ale co naplat, jednou jsem začal tak to dokončím a díly, ty se dají přeci vždy použít na jinou mašinu. No co naplat, mrkněte na fotky, myslím, že to bude fakt super mašina a dostavím ji!!!! I když už mám v garáži HD se kterým jsem si splnil velikej klukovskej sen, ale i HD projde kolem flexi...
No uvidíme .....
Mrkněte na fotky a snad se někdy potkáme někde na srazu.

PS: sledujte další kroky stavby na tomto webu. Jestli to chcete komentovat, tak na vaclav.thor@atlas.cz
Vaci


© webdesign MCET 2008 • optimalizováno na rozlišení 1024x768 • stránky využívají Adobe Flash Player