CO JE NOVÉHO A NA ČEM SE PRACUJE...

Nějaká doba od poslení aktualizce stránek zase uběhla. Dlužim tak všem zvědavcům okolo chopperů pár informací a nových inspirací, aby bylo před Vánocema na co koukat a na co se těšit. Prozradim tady pár novinek a plánů jak z mé kuchyně, tak z toho, co jsem našel na jiných webech stavitelů, a co mě zaujalo.


PŘÍPRAVA NOVÉ STAVBY NEKOMPROMISNÍHO DESIGNU

V následujícím měsíci začneme pracovat na nové stavbě mého kámoše Petra, který mi pomáhá se strojní výrobou dílů na choppery. Pořídil si totiž za pár korun pěknej motor ze Suzuki SV650.
Uvádím zde můj přednávrh, který bude ještě upravován, ale v zásadě půjde o tento nekompromisní styl. O průběhu stavby budu zajisté znovu informovat.

POSTUPNÁ REALIZACE STAVBY PODLE MÉHO NÁVRHU

Skoro před rokem (nebo to už rok je, paměť mi neslouží:) jsem navrhoval stavbu ze Suzuki GS1100 pro mého známého. Venca se rozhodl tohoto radikálního choppera realizovat. Koukněte na návrh a posléze na pár fotek z výroby. Myslím, že se mu to hodně povedlo. V budoucnu se těšte na více kvalitních fotek a i článek o stavbě.

INDIANA ŽIJE !!! aneb JAK SE MÁ MOJE PRODANÁ STAVBA

Je to už dlouho, co je moje stavba okolo motoru Ducati 650 - INDIANA z domu. Od jejího majitele mi přišlo pár aktuálních fotek a má se v jeho rukách očividně dobře. Dostala nový karburátory pro lepší startování a původně natírané díly jsou vyměněny za pěkné nerezové. Jsem rád, že je v dobrých rukou a můžu doplňit další vylepšení do jejího životního alba.

PROJEKT - NEW GENERATION CHOPPER (N.G.C.) 2009

Postupně se stává realitou moje dlouho připravovaná studie choppera budoucnosti. Jedná se o seskupení dlouholetých poznámek a skic (za cca 15 let) v jeden kompletní návrh. Motto je "co nejvíce nadčastvý design, spojením moderních prvků s lehkostí klasických chopperů, bez hranic a omezení"... konec sraček od světových stavitelů pánové(:-). Detaily zatím tajné.

Případné dotazy a příspěvky posílejte na můj e-mail michal@chopperweb.cz

CO JE NOVÉHO U JINÝCH STAVITELŮ...

Wild Style

Roman Buš pracuje na nové stavbě Edelstahl, více na jeho webu.

Hard Style Choppers

U stavitelů klasických chopperů vzniknul další krásný kousek. Více zde.

By BoB

Na stolech u Boba je rovnou několik novinek. Více na jeho webu.

Kloboučník

U tohoto pána je toho opravdu hodně. Například brutální Bawor...zde.


© webdesign MCET 2008 • optimalizováno na rozlišení 1024x768 • stránky využívají Adobe Flash Player